Ingrained (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Menu
sv: Meny

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Submitted by !username on !datetime
sv: Skrivet av !username !datetime

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny
