Ingrained (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Menu
th: เมนู

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Sidebar First
th: แถบข้างแรก

en: Submitted by !username on !datetime
th: เขียนโดย !username เมื่อ !datetime

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Sidebar Second
th: แถบข้างที่สอง

en: Footer Second
th: ท้ายส่วนที่สอง
