Inline Conditions (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: Quantity
ar: الكمية

en: User
ar: المستخدم

en: Amount
ar: المبلغ

en: Terms
ar: المصطلحات

en: Users
ar: المستخدمين

en: Operator
ar: العامل

en: Order
ar: الترتيب

en: equals
ar: يساوي

en: Products
ar: المنتجات

en: Order total
ar: مجموع الطلب

en: - All -
ar: - الكل -
