Inline Conditions (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Terms
bo: ཐ་སྙད

en: SKU
bo: བཟོ་རྟགས།

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: - All -
bo: - ཡོངས-
