Inline Conditions (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (29 entries)

en: Remove
de: Entfernen

en: Quantity
de: Anzahl

en: User
de: Benutzer

en: Amount
de: Betrag

en: Terms
de: Begriffe

en: SKU
de: Artikelnummer (SKU)

en: Users
de: Benutzer

en: Order
de: Reihenfolge

en: Product title
de: Produkt Titel

en: equals
de: gleich

en: greater than
de: größer als

en: Products
de: Produkte

en: Order total
de: Gesamtbetrag

en: SKUs
de: Artikelnummern

en: - All -
de: - Alle -

en: Line item
de: Position

en: Product attributes
de: Produktattribute

en: Order owner
de: Besteller

en: Shipping service
de: Versandart

en: Product(s)
de: Produkt(e)

en: Product(s) and quantity
de: Produkt(e) und Menge

en: enter product name
de: Produktname eingeben

en: The order.
de: Die Bestellung.

en: Order amount
de: Bestellsumme

en: User account.
de: Benutzerkonto.

en: Order contains products
de: Bestellung enthält Produkte

en: Product SKU(s)
de: Artikelnummer(n)

en: Order has a specific quantity of products
de: Die Bestellung hat eine bestimmte Produktanzahl

en: The line item.
de: Die Bestellposition.
