Inline Conditions (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Remove
eo: Forigu

en: User
eo: Uzanto

en: Users
eo: Uzantoj

en: Order
eo: Ordo

en: Rules
eo: Reguloj

en: - All -
eo: - Ĉio -
