Inline Conditions (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: Quantity
et: Kogus

en: User
et: Kasutaja

en: Amount
et: Kogus

en: Terms
et: Terminid

en: SKU
et: Tootekood

en: Users
et: Kasutajad

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Order
et: Järjestus

en: Rules
et: Reeglid

en: Products
et: Tooted

en: Order total
et: Tellimus kokku

en: - All -
et: - Kõik -

en: Line item
et: Arve rida

en: Order owner
et: Tellimuse omanik

en: Shipping service
et: Kohaletoimetamise teenus
