Inline Conditions (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Terms
eu: Terminoak

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Order
eu: Ordena

en: Rules
eu: Erregelak

en: - All -
eu: - Dena -
