Inline Conditions (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Quantity
he: כמות

en: User
he: משתמש

en: Amount
he: כמות

en: Terms
he: מונחים

en: SKU
he: מק"ט

en: Users
he: חברי האתר

en: Operator
he: אופרטור

en: Order
he: סידור

en: Rules
he: כללים

en: Products
he: מוצרים

en: Order total
he: סה"כ הזמנה

en: - All -
he: - הכל -

en: Shipping service
he: שירות משלוח
