Inline Conditions (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: Quantity
hr: Količina

en: User
hr: Korisnik

en: Amount
hr: Iznos

en: Users
hr: Korisnici

en: Order
hr: Redoslijed

en: Products
hr: Proizvodi
