Inline Conditions (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Quantity
is: Magn

en: User
is: Notandi

en: Amount
is: Upphæð

en: SKU
is: VN

en: Users
is: Notendur

en: Order
is: Pöntun

en: Rules
is: Reglur

en: Products
is: Vörur

en: Order total
is: Heildarupphæð

en: - All -
is: - Allt -

en: Product attributes
is: Eigindi vöru

en: Order owner
is: Eigandi pöntunar

en: Product(s)
is: Vara/Vörur

en: Product(s) and quantity
is: Vara/vörur og magn

en: The order.
is: Pöntunin.

en: Order amount
is: Upphæð pöntunar
