Inline Conditions (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ps: لركول

en: User
ps: غړی

en: Users
ps: غړي

en: Order
ps: اوډون

en: - All -
ps: - ټول -
