Inline Conditions (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Quantity
ru: Количество

en: User
ru: Пользователь

en: Amount
ru: Сумма

en: Terms
ru: Термины

en: SKU
ru: Артикул

en: Users
ru: Пользователи

en: Operator
ru: Оператор

en: Order
ru: Порядок

en: Rules
ru: Правила

en: Product title
ru: Заголовок товара

en: equals
ru: равно

en: greater than
ru: больше чем

en: Products
ru: Товары

en: Order total
ru: Общая сумма заказа

en: SKUs
ru: Артикулы

en: - All -
ru: - Все -

en: Line item
ru: Строка

en: Product attributes
ru: Атрибуты товара

en: Order owner
ru: Владелец заказа

en: Shipping service
ru: Услуга доставки

en: Product(s)
ru: Товар(ы)

en: Product(s) and quantity
ru: Товар(ы) и количество

en: enter product name
ru: введите название товара

en: quantity lower than
ru: количество меньше чем

en: quantity equals
ru: количество равно

en: quantity greater than
ru: количество больше чем
