Inline Conditions (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Remove
sl: Odstrani

en: Quantity
sl: Količina

en: User
sl: Uporabnik

en: Users
sl: Uporabniki

en: Order
sl: Vrstni red
