Inline Conditions (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Quantity
ta: அளவு

en: User
ta: பயனர்

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: Operator
ta: வினைக்குறி

en: Order
ta: வரிசை

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
