Inline Conditions (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Remove
bs: Ukloni

en: User
bs: Korisnik

en: Users
bs: Korisnici

en: Order
bs: Poredak

en: Products
bs: Proizvodi
