Inline Conditions (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: Quantity
ca: Quantitat

en: User
ca: Usuari

en: Amount
ca: Import

en: Terms
ca: Termes

en: Users
ca: Usuaris

en: Operator
ca: Operador

en: Order
ca: Ordre

en: Rules
ca: Regles

en: Product title
ca: Títol del producte

en: greater than
ca: més gran que

en: Products
ca: Productes

en: Order total
ca: Total comanda

en: - All -
ca: - Tot -

en: Shipping service
ca: Servei de tramesa
