Inline Conditions (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: Quantity
cs: Množství

en: User
cs: Uživatel

en: Amount
cs: Částka

en: Terms
cs: Termíny

en: SKU
cs: Kód zboží

en: Users
cs: Uživatelé

en: Operator
cs: Operátor

en: Product title
cs: Název produktu

en: Products
cs: Produkty

en: Order total
cs: Objednávka celkem

en: - All -
cs: - Vše -
