Inline Conditions (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: User
el: Χρήστης

en: Amount
el: Ποσό

en: SKU
el: Κωδικός

en: Users
el: Χρήστες

en: Operator
el: Τελεστής

en: Order
el: Σειρά

en: Product title
el: Τίτλος προϊόντος

en: Products
el: Προϊόντα

en: Order total
el: Σύνολο παραγγελίας

en: - All -
el: - Όλα -

en: Line item
el: Στοιχείο γραμμής
