Inline Conditions (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: Quantity
fa: تعداد

en: User
fa: کاربر

en: Amount
fa: مقدار

en: Terms
fa: واژه‌ها

en: SKU
fa: مدل

en: Users
fa: کاربران

en: Operator
fa: عملگر

en: Order
fa: سفارش

en: Rules
fa: قوانین

en: equals
fa: برابر

en: Products
fa: محصولات

en: Order total
fa: کل سفارش

en: - All -
fa: - همه -

en: Line item
fa: آیتم سطر

en: Product attributes
fa: مشخصه های محصول

en: Order owner
fa: صاحب سفارش

en: Shipping service
fa: سرویس ارسال کالا
