Inline Conditions (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Remove
gl: Quitar

en: Quantity
gl: Cantidade

en: User
gl: Usuario/a

en: Amount
gl: Cantidade

en: SKU
gl: Referencia (SKU)

en: Users
gl: Usuarios

en: Operator
gl: Operador

en: Order
gl: Orde

en: Product title
gl: Título da páxina

en: equals
gl: iguais

en: Products
gl: Produtos

en: Order total
gl: Pedido Total

en: - All -
gl: - Todo -

en: Line item
gl: Liña de pedido

en: Commerce Order
gl: Pedido de Commerce
