Inline Conditions (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (35 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: User
hu: Felhasználó

en: Amount
hu: Összeg

en: Terms
hu: Kifejezések

en: SKU
hu: Cikkszám

en: Users
hu: Felhasználók

en: Operator
hu: Műveleti jel

en: Order
hu: Rendelés

en: Rules
hu: Szabályok

en: Product title
hu: Termék címe

en: equals
hu: megegyezik

en: greater than
hu: nagyobb, mint

en: Products
hu: Termékek

en: Order total
hu: A rendelés végösszege

en: SKUs
hu: Raktári számok

en: - All -
hu: – Mind –

en: Line item
hu: Tétel

en: Product attributes
hu: Terméktulajdonságok

en: Commerce Line Item
hu: Commerce tétel

en: Order owner
hu: Megrendelés tulajdonosa

en: Shipping service
hu: Szállítási szolgáltatás

en: And:
hu: És:

en: Add a new condition
hu: Új feltétel hozzáadása

en: Product(s)
hu: Termék(ek)

en: Product(s) and quantity
hu: Termék(ek) és mennyiség

en: lower than
hu: kisebb, mint

en: enter product name
hu: terméknév beírása

en: quantity lower than
hu: a mennyiség kisebb, mint

en: quantity equals
hu: a mennyiség egyenő

en: quantity greater than
hu: a mennyiség nagyobb, mint

en: The order.
hu: A rendelés.

en: Product SKU(s)
hu: Termék cikkszám(ok)

en: Line item contains a specific product
hu: A tétel egy meghatározott terméket tartalmaz

en: The line item.
hu: A tétel.
