Inline Conditions (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: Quantity
ja: 数量

en: User
ja: ユーザー

en: Amount
ja: 量

en: Terms
ja: ターム

en: Users
ja: ユーザー

en: Operator
ja: オペレータ

en: Order
ja: オーダー

en: Rules
ja: ルール

en: Product title
ja: 商品タイトル

en: equals
ja: 等しい

en: Products
ja: 商品

en: Order total
ja: 注文合計

en: - All -
ja: - 全て -

en: Line item
ja: 品目

en: Product attributes
ja: 商品属性
