Inline Conditions (7.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ

en: - All -
my: - အားလုံး -
