Inline Conditions (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: User
nl: Gebruiker

en: Amount
nl: Bedrag

en: Terms
nl: Termen

en: SKU
nl: Artikelnummer

en: Users
nl: Gebruikers

en: Order
nl: Volgorde

en: Rules
nl: Regels

en: Product title
nl: Producttitel

en: equals
nl: is gelijk aan

en: greater than
nl: groter dan

en: Products
nl: Producten

en: Order total
nl: Totaal bestelling

en: SKUs
nl: Artikelnummers

en: - All -
nl: - Alle -

en: Line item
nl: Factuurregel

en: Product attributes
nl: Productattributen

en: Commerce Line Item
nl: Commerce-factuurregel

en: Commerce Order
nl: Commerce-bestelling

en: Order owner
nl: Bestellingseigenaar

en: Apply to:
nl: Toepassen op:

en: Add a new condition
nl: Nieuwe voorwaarde toevoegen

en: Settings for the condition, serialized.
nl: Instellingen voor de voorwaarden, geserialiseerd.

en: Product(s)
nl: Product(en)

en: Product(s) and quantity
nl: Product(en) en hoeveelheid

en: The order.
nl: De bestelling.
