Inline Conditions (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: Quantity
ro: Cantitate

en: User
ro: Utilizator

en: Amount
ro: Suma

en: SKU
ro: Cod

en: Users
ro: Utilizatori

en: Order
ro: Comandă

en: Rules
ro: Reguli

en: equals
ro: egal

en: Products
ro: Produse

en: Order total
ro: Total comandă

en: - All -
ro: - Toate -

en: Product attributes
ro: Atribute produs
