Inline Conditions (7.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: Quantity
th: จำนวน

en: Operator
th: ผู้ประกอบการ

en: Order
th: เรียงตาม

en: Products
th: รูปสินค้า

en: Order total
th: รวมทั้งหมด
