Inline Conditions (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Quantity
uk: Кількість

en: User
uk: Користувач

en: Amount
uk: Величина

en: Terms
uk: Терміни

en: SKU
uk: Артикул

en: Users
uk: Користувачі

en: Operator
uk: Оператор

en: Order
uk: Послідовність

en: Rules
uk: Правила

en: Product title
uk: Заголовок товару

en: equals
uk: дорівнює

en: greater than
uk: більше, ніж

en: Products
uk: Товари

en: Order total
uk: Сума замовлення

en: - All -
uk: - Усе -

en: Line item
uk: Позиція обліку

en: Product attributes
uk: Атрибути товару

en: Commerce Line Item
uk: Торгівля: Позиція обліку

en: Commerce Order
uk: Торгівля: Замовлення

en: Order owner
uk: Власник замовлення

en: Shipping service
uk: Послуга доставки

en: Apply to:
uk: Застосувати до:

en: Product(s)
uk: Товар(и)

en: Product(s) and quantity
uk: Товар(и) та кількість

en: enter product name
uk: введіть назву товара

en: quantity lower than
uk: кількість менше ніж

en: quantity equals
uk: кількість, що дорівнює

en: quantity greater than
uk: кількість понад
