Inline Conditions (7.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Remove
be: Выдаліць

en: User
be: Карыстальнік

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Order
be: Парадак

en: Rules
be: Правілы
