Inline Conditions (7.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Quantity
fi: Määrä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Terms
fi: Termit

en: SKU
fi: Koodi

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Operator
fi: Operaattori

en: Order
fi: Järjestys

en: Rules
fi: Säännöt

en: equals
fi: yhtä kuin

en: Products
fi: Tuotteet

en: Order total
fi: Tilauksen kokonaissumma

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Line item
fi: Tuoterivi

en: Product attributes
fi: Tuotteen attribuutit

en: Commerce Order
fi: Commerce tilaus

en: Order owner
fi: Tilauksen omistaja

en: Shipping service
fi: Toimituspalvelu
