Inline Conditions (7.x-1.0-alpha3) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ga: Bain

en: Quantity
ga: Méid

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Order
ga: Ordú

en: Order total
ga: Iomlán an t-ordaithe

en: Shipping service
ga: Seirbhís seolta
