Inline Conditions (7.x-1.0-alpha3) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Remove
id: Hapus

en: Quantity
id: Kuantitas

en: User
id: Pengguna

en: Users
id: Pengguna

en: Order
id: Urutan

en: Product title
id: Nama produk

en: Products
id: Produk

en: Order total
id: Total Order

en: - All -
id: - Semua -

en: Product attributes
id: Atribut produk

en: Shipping service
id: Layanan pengiriman
