Inline Conditions (7.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Remove
jv: Buwang

en: User
jv: Panganggo

en: Users
jv: Panganggo

en: Order
jv: Urutan

en: - All -
jv: - Kabeh -
