Inline Conditions (7.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Quantity
lt: Kiekis

en: User
lt: Narys

en: Terms
lt: Terminai

en: Users
lt: Nariai

en: Operator
lt: Operatorius

en: Order
lt: Tvarka

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Product title
lt: Prekės pavadinimo

en: Products
lt: Prekės

en: Order total
lt: Viso mokėti

en: - All -
lt: - Visos -

en: Shipping service
lt: Pristatymo paslauga
