Inline Conditions (7.x-1.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Remove
nn: Fjern

en: Quantity
nn: Mengd

en: User
nn: Brukar

en: Terms
nn: Termar

en: Users
nn: Brukarar

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Products
nn: Varer

en: - All -
nn: - Alle -
