Inline Conditions (7.x-1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Remove
oc: Levar

en: Quantity
oc: Quantitat

en: User
oc: Utilizaire

en: Terms
oc: Tèrmes

en: Users
oc: Utilizaires

en: Order
oc: Òrdre

en: Rules
oc: Règlas

en: equals
oc: egala

en: - All -
oc: - Tot -
