Inline Conditions (7.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Quantity
pl: Ilość

en: User
pl: Użytkownik

en: Terms
pl: Terminy

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Order
pl: Kolejność

en: Rules
pl: Reguły

en: Product title
pl: Tytuł produktu

en: equals
pl: równe

en: greater than
pl: większy niż

en: Total amount
pl: Kwota całkowita

en: Products
pl: Produkty

en: Order total
pl: Łączna wartość zamówienia

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Line item
pl: Pozycja zamówienia

en: Product attributes
pl: Atrybuty produktu

en: Commerce Line Item
pl: Pozycja zamówienia Commerce

en: Commerce Order
pl: Zamówienie Commerce

en: Order owner
pl: Właściciel zamówienia

en: Shipping service
pl: Usługa dostawy
