Inline Conditions (7.x-1.0-alpha3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: User
te: వాడుకరి

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Order
te: క్రమం

en: - All -
te: - అన్ని -
