Inline Conditions (7.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: Quantity
vi: Số lượng

en: User
vi: Người dùng

en: Users
vi: Người dùng

en: Operator
vi: Toán tử

en: Order
vi: Thứ tự

en: Rules
vi: Quy tắc

en: equals
vi: bằng

en: greater than
vi: lớn hơn

en: Products
vi: Sản phẩm

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Order owner
vi: Chủ đơn hàng
