Inline Conditions (7.x-1.0-alpha4) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Remove
af: Verwyder

en: Quantity
af: Aantal

en: User
af: Gebruiker

en: Users
af: Gebruikers

en: Order
af: Bestelling

en: Products
af: Produkte

en: - All -
af: - Alle -

en: Order owner
af: Bestellingseienaar
