Inline Conditions (7.x-1.0-alpha4) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Remove
am: አስወግድ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Negate
am: አሉታዊ
