Inline Conditions (7.x-1.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Remove
ast: Desaniciar

en: User
ast: Usuariu

en: Users
ast: Usuarios

en: Order
ast: Orde
