Inline Conditions (7.x-1.0-alpha4) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Type
az: Növ

en: Remove
az: Çıxart

en: User
az: İstifadəçi

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Negate
az: İnkar et

en: - All -
az: - Hamısı -
