Inline Conditions (7.x-1.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Remove
bg: Премахни

en: User
bg: Потребител

en: Users
bg: Потребители

en: Order
bg: Поръчка

en: Product title
bg: Име на продукта

en: Products
bg: Продукти
