Inline Conditions (7.x-1.0-alpha4) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Type
cy: Math

en: Remove
cy: Symud

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Users
cy: Defnyddwyr

en: Operator
cy: Gweithredydd

en: Order
cy: Trefn

en: Products
cy: Nwyddau
