Inline Conditions (7.x-1.0-alpha4) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Quantity
da: Mængde

en: User
da: Bruger

en: Terms
da: Ord

en: Users
da: Brugere

en: Operator
da: Operand

en: Order
da: Rækkefølge

en: Rules
da: Regler

en: Product title
da: Varetitel

en: equals
da: lig med

en: greater than
da: større end

en: Negate
da: Modvirk

en: Product type
da: Produkttype

en: Total amount
da: Samlet beløb

en: Products
da: Produkter

en: - All -
da: - Alle -

en: Line item
da: Varelinje

en: Commerce Order
da: Commerce Ordre

en: Order owner
da: Ordreejer

en: Shipping service
da: Leveringsmetode
