Inline Conditions (7.x-1.0-alpha4) - en to es translation catalogue (24 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Remove
es: Eliminar

en: Quantity
es: Cantidad

en: User
es: Usuario

en: Terms
es: Términos

en: SKU
es: Código SKU

en: Users
es: Usuarios

en: Operator
es: Operador

en: Order
es: Pedido

en: Rules
es: Reglas

en: Product title
es: Título de producto

en: equals
es: es igual a

en: greater than
es: mayor que

en: Negate
es: Negar

en: Product type
es: Tipo de producto

en: Total amount
es: Monto total

en: Products
es: Productos

en: - All -
es: - Todo -

en: Line item
es: Línea de pedido

en: Product attributes
es: Atributos del producto

en: Commerce Order
es: Pedido de Comercio

en: Order owner
es: Propietario del pedido

en: Shipping service
es: Servicio de envíos

en: User account.
es: Cuenta de usuario.
