Inline Conditions (7.x-1.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Quantity
fr: Quantité

en: User
fr: Utilisateur

en: Terms
fr: Termes

en: SKU
fr: Référence

en: Users
fr: Utilisateurs

en: Operator
fr: Opérateur

en: Order
fr: Ordre

en: Product title
fr: Titre du produit

en: equals
fr: égale

en: greater than
fr: supérieur à

en: Negate
fr: Inverse

en: Product type
fr: Type de produit

en: Total amount
fr: Montant total

en: Products
fr: Produits

en: - All -
fr: - Tout -

en: Line item
fr: Élément de commande

en: Product attributes
fr: Attributs de produit

en: Commerce Order
fr: Commande Drupal Commerce

en: Order owner
fr: Auteur de la commande

en: Shipping service
fr: Service d'expédition

en: Add a new condition
fr: Ajouter une nouvelle condition

en: The order.
fr: La commande.
