Inline Conditions (7.x-1.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Quantity
hi: मात्रा

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Users
hi: प्रयोक्ता

en: Order
hi: क्रम

en: Rules
hi: नियम

en: Negate
hi: नकारना

en: - All -
hi: -सभी-
