Inline Conditions (7.x-1.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Operator
ka: ოპერატორი

en: - All -
ka: - ყველა -
